Kan inte nå servern
 
223 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4d 1 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
23 tim 32m
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
2d 1 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
48m 6s
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
5d 22 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
1d 2 tim
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
6d 1 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
7d 1 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 3 tim
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 1 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 2 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Maria Manuela Vintilescu, Utan titel (Kvinna med linne).
1d
Maria Manuela Vintilescu, Utan titel (Kvinna med linne).
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 23 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Maria Manuela Vintilescu, Utan titel (Kvinna i kimono).
5d
Maria Manuela Vintilescu, Utan titel (Kvinna i kimono).
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
6d
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 3 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sigurd Möller, "Fruktkorg och röd glastallrik".
5d
Sigurd Möller, "Fruktkorg och röd glastallrik".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
4m 6s
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
4d 23 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.