267 föremål
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
7 tim 11m
11 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Roamer, armbandsur, 17 mm.
1d 12 tim
Roamer, armbandsur, 17 mm.
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
8 tim 58m
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 10 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1d 10 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
1d 10 tim
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
5d 11 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 11 tim
Annika Masolle, Utan titel.
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
4d 11 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
2d 6 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
José Luis Sanchez, Utan titel.
8 tim 38m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
1d 11 tim
Timo Solin, Sittande modell.
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK