157 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 18 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Omega, armbandsur, 19 mm.
6d 20 tim
Omega, armbandsur, 19 mm.
1 000 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
1d 17 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 19 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
1d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
19 tim 11m
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
3d 21 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
3d 18 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d 13 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 13 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 14 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
5d 17 tim
1 551 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
2d 13 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
20 tim 53m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK