235 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
3d 21 tim
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
19 tim 8m
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
4d 20 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
1d 20 tim
Timo Solin, Sittande modell.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
5d 18 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
1d 22 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
5d 21 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
6d 20 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
5d 21 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 18 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
7d 21 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Max Mikael Book, "Timex".
5d 19 tim
Max Mikael Book, "Timex".
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
4d 22 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK