Kan inte nå servern
 
212 föremål
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
7 tim 49m
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
6d 13 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
3d 11 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
14 tim 45m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
14 tim 35m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 11 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
2d 12 tim
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
14 tim 55m
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
11 tim 3m
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 10 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
9 tim 43m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.