249 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 7 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Roamer, armbandsur, 17 mm.
9 tim 35m
Roamer, armbandsur, 17 mm.
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 7 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Takkrona, 1900-talets början.
7 tim 1m
Takkrona, 1900-talets början.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 8 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
7 tim 31m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 8 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
8 tim 5m
Annika Masolle, Utan titel.
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
7 tim 53m
Timo Solin, Sittande modell.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
3d 8 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 10 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
4d 7 tim
2 390 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
1d 3 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
6d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
5d 2 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK