177 föremål
Panerai, Luminor Marina, armbandsur, 44 mm.
1d
3 300 EUR
Utropspris
3 500 EUR
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 25 mm.
7d
2 400 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 21 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Vitrinskåp, 1700-tal.
6d
Vitrinskåp, 1700-tal.
7 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
22 tim 52m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
2d 21 tim
3 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 23 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
3d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
1d 23 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5d 1 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
4d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 17 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sebastian Herkner, bordslampa, "Oda", Pulpo, 2000-tal.
2d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
3d 17 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK