227 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 19 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
20 tim 10m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Vitrinskåp, samtida.
1d 20 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 21 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
3d 19 tim
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
3d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
2d 21 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5d 23 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
16 tim 6m
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
5d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 15 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 20 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
4d 15 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
16 tim 11m
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK