Kan inte nå servern
 
212 föremål
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
19 tim 59m
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
7d 1 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
3d 23 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
29m 22s
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lyktor, ett par, Louis XV-stil, omkring år 1900.
1d
Lyktor, ett par, Louis XV-stil, omkring år 1900.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 2 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
1d 2 tim
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
4d 1 tim
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
José Luis Sanchez, Skulptur, Utan titel.
1d
José Luis Sanchez, Skulptur, Utan titel.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d 2 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 23 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
3d
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
1d 3 tim
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 22 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
21 tim 53m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
23 tim 13m
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.