272 föremål
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
1d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
2d 1 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 6 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
5d 22 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK