172 föremål
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
3m 40s
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
1d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
6d 1 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slaglåspistoler 2 st, belgiska, 1800-talets mitt.
4d
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1 tim 57m
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK