157 föremål
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
13 tim 54m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
3d 13 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 6 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
2d 5 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 6 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
13 tim 24m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
5d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
4d 6 tim
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
4d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d 6 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
3d 10 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK