254 föremål
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
21 tim 42m
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
45m 13s
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
4d 20 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
2 tim 9m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 4 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
31m 13s
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
4d 21 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 21 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
21 tim 37m
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
4 tim 51m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK