209 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
3d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 19 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
1d 18 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
3d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
4d 23 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 19 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
3d 18 tim
Chloé, väska, "Paddington".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
4d 19 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
4d 22 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 22 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK