Kan inte nå servern
 
212 föremål
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
16 tim 4m
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lodbössa, 1800-tal.
12 tim
Lodbössa, 1800-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 11 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 12 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
11 tim 40m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
13 tim
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
16 tim 52m
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
2d 14 tim
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 13 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.