157 föremål
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
23 tim 43m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 23 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
3d 16 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
5d 16 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
20 tim 25m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 23 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
3d 16 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
3d 16 tim
Lars Hellsten, vas.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
4d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 16 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
22 tim 5m
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Henrik Allert, Ripa.
4d 18 tim
Henrik Allert, Ripa.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK