Kan inte nå servern
 
232 föremål
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
6d 22 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Arne Jones, "Stolen".
1d 2 tim
Arne Jones, "Stolen".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
4d 1 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
3d 2 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
4d 23 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1 tim 49m
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
2 tim 27m
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
2d 3 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
18 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.