227 föremål
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
11 tim 28m
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 15 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 13 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 16 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 9 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
2d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 16 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK