Kan inte nå servern
 
165 föremål
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
6d 8 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
3d 9 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 7 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 8 tim
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 7 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.