267 föremål
José Luis Sanchez, Utan titel.
6 tim 44m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
1d 9 tim
Timo Solin, Sittande modell.
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
2d 4 tim
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
1d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
5d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
6d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1d 11 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d 7 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1d 7 tim
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK