263 föremål
Max Mikael Book, "Timex".
1d 14 tim
Max Mikael Book, "Timex".
1 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1d 14 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
1d 14 tim
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
2d 15 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
6d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
1d 18 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK