Kan inte nå servern
 
199 föremål
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
2d 17 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
5d 10 tim
Slaglåsgevär m/1815-45.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
15 tim 21m
Taklykta, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulla & Gustav Kraitz, skålfat, stengods.
1d 13 tim
Ulla & Gustav Kraitz, skålfat, stengods.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
4d 17 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.