Kan inte nå servern
 
137 föremål
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 14 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
5d 10 tim
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
Aktuellt bud
1 551 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
5d 11 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
4d 7 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
4d 9 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Henrik Allert, Ripa.
3d 8 tim
Henrik Allert, Ripa.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
3d 11 tim
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
3d 14 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
2d 6 tim
Lars Hellsten, vas.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
2d 6 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 7 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 7 tim
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 7 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.