137 föremål
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
10 tim 57m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, sent 1700-tal, Sengustaviansk.
6d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Henrik Allert, Ripa.
3d 5 tim
Henrik Allert, Ripa.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
4d 3 tim
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
5d 8 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
10 tim 27m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
IWC, Porsche Design, armbandsur, 32 mm.
6d 6 tim
1 100 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
2d 2 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
5d 7 tim
1 651 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 3 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 3 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
2d 3 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK