208 föremål
Stekfat, Kina, Qingdynastin, Qianlong, 1736-95.
1d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
5d 4 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
3d 4 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
1d 4 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
3d 1 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK