Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

44 föremål
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
1 tim 4m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
6d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lyktor, ett par, Louis XV-stil, omkring år 1900.
2 tim 2m
10 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK