Kan inte nå servern
 
59 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4d 7 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
9 tim 36m
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Soffbord, 1970-tal.
2d 9 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
4 133 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
3d 6 tim
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulla & Gustav Kraitz, skålfat, stengods.
1d 6 tim
Ulla & Gustav Kraitz, skålfat, stengods.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
4d 10 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.