Kan inte nå servern
 
62 föremål
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 21 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sebastian Herkner, bordslampa, "Oda", Pulpo, 2000-tal.
1d
Sebastian Herkner, bordslampa, "Oda", Pulpo, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 17 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
2d 16 tim
Lars Hellsten, vas.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
5d 21 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
2d 16 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, unik skulptur, Kosta Boda.
7d
Bertil Vallien, unik skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 17 tim
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kerstin Hörnlund, väggrelief, stengods.
6d
Kerstin Hörnlund, väggrelief, stengods.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.