Kan inte nå servern
 
83 föremål
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 16 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
20 tim 25m
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
21 tim 3m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
6d 19 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 17 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.