Kan inte nå servern
 
60 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 14 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 14 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 11 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 14 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 7 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
3d 6 tim
Lars Hellsten, vas.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
3d 7 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
12 tim 27m
Vitrinskåp, samtida.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
3d 7 tim
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
11 tim 19m
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.