57 föremål
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
5d
1 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 23 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 23 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
1d
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
1d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, golvlampa, "Jack light", 1900-talets slut.
1d
3 077 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
23 tim 52m
Soffbord, ett par, Minotti.
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
23 tim 48m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK