57 föremål
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 12 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
12 tim 52m
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
12 tim 42m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
12 tim 32m
Soffbord, ett par, Minotti.
3 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
12 tim 28m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK