Kan inte nå servern
 
43 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
3 tim 59m
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
4 tim 21m
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
Aktuellt bud
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
5d 3 tim
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.