49 föremål
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 8 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7 tim 36m
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK