61 föremål
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3d 3 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets första hälft.
1d
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
2d
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK