60 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Taklampa, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 21 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Tom Dixon, golvlampa, "Jack light", 1900-talets slut.
3d
3 077 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3d
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK