60 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
19 tim 19m
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 16 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 19 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK