60 föremål
Skåp  1900-talets mitt.
3d 2 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
5d
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Barskåp, 1900-talets mitt.
8d
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 22 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK