Kan inte nå servern
 
26 föremål
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 16 tim
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 18 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.