Kan inte nå servern
 
38 föremål
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2d 1 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
51m 5s
Soffa, Gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
1d 1 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
23 tim 37m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.