Kan inte nå servern
 
20 föremål
Soffa, barockstil, 1940-tal.
3d
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 1 tim
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.