Kan inte nå servern
 
56 föremål
Soffa, "Bianca", Melimeli.
1d 20 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
19 tim 46m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 19 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
20 tim 2m
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
18 tim 36m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
19 tim 52m
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
21 tim 42m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
19 tim 28m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
19 tim 14m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.