Kan inte nå servern

Möbler

I Bukowskis möbelsortiment ryms bord, stolar, salongsmöbler, byråar, soffor och mycket mer. Här erbjuds möbler från alla olika tidsepoker och från flera av de mest framstående formgivarna så som Lars Nordin, Jonas Hultsten, Johan Åkerblad, Nils Meunier, Hans J Wegner, Børge Mogensen, Josef Frank, Carl Malmsten och Arne Jacobsen. Samlingsnamnet... Läs mer

 
57 föremål
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2d
Soffa, "Bianca", Melimeli.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
23 tim 33m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 23 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
23 tim 49m
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
22 tim 23m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2 tim 5m
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Howardmodell, Englesson, 2000-tal.
2d
Soffa, Howardmodell, Englesson, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
23 tim 39m
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 1 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
23 tim 15m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
23 tim 1m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.