Kan inte nå servern
 
24 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 8 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1970-tal.
13 tim 25m
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960/70-tal.
10 tim 15m
Soffbord, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 12 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
2d 12 tim
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.