346 föremål
Soffbord, samtida.
4d 6 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Anna Kraitz, soffa, Mama Look, Källemo.
5d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
5d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
5d
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
5d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK