Kan inte nå servern
 
321 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
2d 9 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
2d 10 tim
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
Aktuellt bud
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
4d 6 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.