Kan inte nå servern
 
40 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 4 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtöljer, ett par "Nonnamaria", Flexform.
1d
Fåtöljer, ett par "Nonnamaria", Flexform.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bruno Mathsson, Karmstol "Eva" 1970-tal.
3d
Bruno Mathsson, Karmstol "Eva" 1970-tal.
Aktuellt bud
2 550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
6d 4 tim
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.