85 föremål
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
1d
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
3d 17 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
1d 21 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
1d 21 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
22 tim 43m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, omkring 1900.
21 tim 37m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
21 tim 33m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar ett par 1960-tal.
2d
Karmstolar ett par 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK