93 föremål
Ilon Wikland, I gungstolen.
2d 21 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar 8 st Gemla "Cattelin" sent 1900-tal.
3d
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Pall, omkring 1900.
1 tim 22m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2 tim 28m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
1d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Pall, 1900-tal.
1 tim 18m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, allmoge.
7d 4 tim
Stol, allmoge.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK