Kan inte nå servern
 
90 föremål
Ilon Wikland, I gungstolen.
2d 14 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
Aktuellt bud
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
18 tim 21m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
4d 16 tim
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stolar, 4 st, Farstrup, Danmark 1960-tal.
6d 21 tim
Stolar, 4 st, Farstrup, Danmark 1960-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, allmoge.
6d 21 tim
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
18 tim 7m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
6d 20 tim
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.