93 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1 tim 46m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
1d
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
2d 20 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar 8 st Gemla "Cattelin" sent 1900-tal.
3d
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
7d 3 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
36m 52s
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
40m 52s
Pall, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, allmoge.
7d 4 tim
Stol, allmoge.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK