85 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
7 tim 30m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 6 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
1d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
3d 2 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
6 tim 20m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
6 tim 24m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK