94 föremål
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
4d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Nirvan Richter, fåtölj, "Länstol", Norrgavel.
5d
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
4d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
4d 21 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
4d 21 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1d 18 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
4d
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hans Olsen, karmstolar ett par, CS Möbler.
5d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK