96 föremål
Pall, 1900-tal.
2d 3 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d 3 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 3 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
3d 3 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stol, allmoge.
2 tim 23m
Stol, allmoge.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
1d 3 tim
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
4 tim 3m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 2 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, omkring 1900.
2d 3 tim
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
4d 23 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK