Kan inte nå servern
 
96 föremål
Karmstolar ett par 1960-tal.
1d
Karmstolar ett par 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
6d 23 tim
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
20 tim 56m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Stol, allmoge.
7d
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, Farstrup, Danmark 1960-tal.
7d
Stolar, 4 st, Farstrup, Danmark 1960-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
21 tim 10m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Renato Zevi, gungstol, "Ellipse", 1960/70-tal.
6d
Renato Zevi, gungstol, "Ellipse", 1960/70-tal.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
20m 54s
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
2d 17 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
Aktuellt bud
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.