57 föremål
Pall, 1900-tal.
5d 18 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Puderstol, 1700-tal.
4d 17 tim
Puderstol, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
4d 18 tim
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 16 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
1d 17 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
1d 17 tim
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
20 tim 9m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
20 tim 13m
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
20 tim 17m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK