39 föremål
Taklampa, 1900-talets mitt.
5 tim 36m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 8 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 6 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1 tim 49m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK