Kan inte nå servern
 
101 föremål
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 22 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
3d 22 tim
Golvlampa, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
23 tim
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
Aktuellt bud
1 110 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.