41 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 23 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
22 tim 32m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR