76 föremål
Bordslampa, omkring år 1900.
8 tim 24m
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
8 tim 30m
Bordslampa.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
4 tim 56m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR