73 föremål
Bordslampa, omkring år 1900.
12 tim 18m
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
8 tim 50m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Bordslampa.
12 tim 24m
Bordslampa.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK