52 föremål
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 4 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 2 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
2 tim 23m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
5m 16s
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1 tim 57m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR