114 föremål
Golvlampa, 1960-tal.
4d 5 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4d 6 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
6d 4 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK