113 föremål
Bordslampa, omkring år 1900.
4d 20 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
4d 21 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
2d 21 tim
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK