76 föremål
Taklampa, barockstil, 1900-talets första hälft.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
1d 20 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
22 tim 37m
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 2 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
1d 2 tim
Bordslampa.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
1 tim 53m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK