79 föremål
Bergboms, bordslampa, modell G-076, 1970-tal.
4d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
1d 22 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
1d
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 4 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
1d 4 tim
Bordslampa.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-tal.
43m 35s
Taklampa, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
4 tim 7m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK