43 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
5d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4d 22 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
3d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
1d 23 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
1d
5 000 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
1d 1 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK