Kan inte nå servern
 
73 föremål
Bordslampa.
2d
Bordslampa.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 23 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
23 tim 45m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-tal.
20 tim 21m
Taklampa, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.