74 föremål
Bordslampa.
2d
Bordslampa.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
2d
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
23 tim 52m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Läsljusstake, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-tal.
20 tim 28m
Taklampa, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK