59 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
2m 33s
Taklampa, Italien, 1960-tal.
5 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
20 tim 5m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
23 tim 52m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
1d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 2 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK