53 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 5 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 7 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
4 tim 56m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 7 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
5 tim 22m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1 tim 9m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK