48 föremål
Taklampa, 1900-talets mitt.
39m 31s
Taklampa, 1900-talets mitt.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Fåglavik, 1900-talets mitt.
7d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sebastian Herkner, bordslampa, "Oda", Pulpo, 2000-tal.
1d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK