47 föremål
Taklampa, 1940-tal.
21m 24s
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 2 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1 tim 27m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 620 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fagerlund, taklampa Orrefors 1970-tal.
1m 24s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK