32 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1 tim 59m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 620 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1940-tal.
53m 38s
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 2 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fagerlund, taklampa Orrefors 1970-tal.
33m 38s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK