Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
< 1m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cremekoppar med fat, 12 st, 1900-tal.
4m 37s
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
6m 37s
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
8m 37s
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
12m 37s
He Junyi, "Skull No. 3".
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK