Kan inte nå servern
 
30 föremål
Soffbord, 1970-tal.
13 tim 54m
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960/70-tal.
10 tim 44m
Soffbord, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
4d 15 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 12 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
2d 13 tim
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
3d 13 tim
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.